Fakulta ekonomická připravila letní školu pro děti

Akce je určena žákům základních škol a nižších ročníků víceletých gymnázií ve věku 7 až 15 let.

Fakulta ekonomická Západočeské univerzity pořádá v Chebu letní školu HOMO ECONOMICUS pro mladé zájemce o ekonomii a svět peněz.

V době od pondělí 11. do pátku 15. července se otevřou chebské dveře Fakulty ekonomické, která přichystala pět nabitých dní plných zajímavých poznatků z ekonomických a dalších disciplín – letní školu pro mladé zájemce o ekonomii a svět peněz. Téma je „Finanční gramotnost aneb Investice do budoucnost“.

Akce je určena žákům základních škol a nižších ročníků víceletých gymnázií ve věku 7 až 15 let. Účastníci si vyzkouší, jaké to je studovat na ekonomické fakultě. Každý z pěti dní bude představovat jeden ročník studia. V pátek odpoledne vše zakončí promoce. Účastníci se dozvědí zajímavosti o technických prostředcích platebního styku, moderních technologiích ve spoření a investování, fungování online transakcí včetně jejich úskalí a kyberbezpečnosti, naučí se volit mezi okamžitou spotřebou a jejím odkladem do budoucnosti. Získané znalosti a dovednosti si pak ověří formou deskové nebo online hry. Těšíme se na Vaši přihlášku!

Kontakt: Romana Kočvarová, Západočeská univerzita v Plzni, Fakulta ekonomická, Hradební 22, 350 11 Cheb, e-mail lsfek@fek.zcu.cz, tel. 377 633 513

Další informace včetně přihlášky lze získat naodkazu https://www.lsfek.zcu.cz/.

Zdroj: cheb.cz
Zpracoval/vložil: Martin Ivány

Autor příspěvku: ICM Cheb